See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi przyjmowania wniosków wizowych na rzecz polskich placówek zagranicznych w Republice Białorusi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przyjmowania wniosków wizowych w rozumieniu art. 43 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) Nr 810/2009 z dnia 13 lipca 2009 r. ustanawiającego Wspólnotowy Kodeks Wizowy (kodeks wizowy) na rzecz Zamawiającego – Ambasady RP w Mińsku oraz na rzecz Konsulatu Generalnego RP w Brześciu i Konsulatu Generalnego RP w Grodnie, których maksymalną liczbę szacuje się na nie więcej niż 400.000 (słownie: czterysta tysięcy) wniosków wizowych w okresie obowiązywania umowy wynoszącym maksymalnie 27 miesięcy.
Interne Kennung: AMB.MINS.260.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75211110 Konsulatsdienste
5. Los
Los: LOT-0001