See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dedykowanych materiałów i odczynników eksploatacyjnych do posiadanych urządzeń Illumina MiSeq
Beschreibung: Dostawa dedykowanych materiałów i odczynników eksploatacyjnych do posiadanych urządzeń Illumina MiSEQ. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zamówienie z tytułu prawa opcji. W ramach niniejszego postępowania Zamawiający przewiduje zamówienie z tytułu art. 30 ust.4 pzp. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa dedykowanych materiałów i odczynników eksploatacyjnych do posiadanych urządzeń Illumina MiSeq. W ramach niniejszego postępowania Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zamówienie z tytułu prawa opcji. W ramach niniejszego postępowania Zamawiający przewiduje zamówienie z tytułu art. 30 ust. 4 ustawy PZP. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera Formularz Nr 1 i Załącznik Nr 1 oraz ich ewentualne modyfikacje stanowiące integralną część niniejszej SWZ.
Interne Kennung: 13/2025