2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen – niet-specials
Beschreibung: De Connectie is voornemens een Raamovereenkomst te sluiten voor een maximale looptijd van 4 jaar met één Opdrachtnemer. De opdracht van deze aanbesteding bestaat uit drie onderdelen: 1. Levering van allerhande merkonafhankelijke AV-middelen 2. Levering van allerhande merkonafhankelijk AV-middelen incl. installatie, montage en implementatie (waaronder gezamenlijk testen) 3. Advies, ontwerp, levering, installatie, (gezamenlijk testen tijdens de) implementatie van AV- apparatuur en –installaties De verwachte omzet bedraagt voor de komende vier jaren € 640.000,- excl. Btw. Dit bedrag is geraamd op basis van de uitgaven over de afgelopen vier jaar. De te sluiten Overeenkomst moet worden gekwalificeerd als een Raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet 2012. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van €1.000.000,- excl. Btw.
Interne Kennung: 4025561
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie opties tot verlenging