See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przygotowanie i przeprowadzenie webinaru dla nauczycieli i edukatorów na temat energii jądrowej; przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli oraz doradców metodycz-nych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych o tym, jak uczyć o energii jądrowej; przygotowanie materiałów edukacyjnych dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i oddziałów "0" oraz przeprowadzenie instruktażu zajęć.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie webinaru dla nauczycieli i edukatorów na temat energii jądrowej; przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli oraz doradców metodycznych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych o tym, jak uczyć o energii jądrowej; przygotowanie materiałów edukacyjnych dla nauczycieli edukacji przedszkolnej i oddziałów "0" oraz przeprowadzenie instruktażu zajęć w przedszkolu o tym, jak człowiek poznał i opanował energię ze szczególnym uwzględnieniem energii jądrowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1, 2, 3 stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 622554-2025
Interne Kennung: BDG.260.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 w związku z art. 359 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) [zwanej dalej także „PZP”]. W niniejszym postępowaniu Zamawiający zastosuje przesłanki zawarte w art. 360 pkt 1 ust. 2 i 3 ustawy PZP. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4) Informacje o przewidywanym wyborze najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej wraz z informacjami, o których mowa w art. 227 pkt 1 PZP. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 5) Wartość zamówienia przekracza progi unijne określone na podstawie art. 3 PZP. 6) W zakresie nieuregulowanym niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia, zwaną dalej „SWZ”, zastosowanie mają przepisy ustawy PZP, przepisy wykonawcze do ustawy oraz przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (t.j. Dz. U. 2024 poz. 1320 z późn. zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Świadczenie usługi edukacyjno-szkoleniowej polegającej na przygotowaniu i przeprowadzeniu atomowych warsztatów dla nauczycieli i edukatorów w formie on-line (tzw. webinar)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi edukacyjno-szkoleniowej polegającej na przygotowaniu i przepro-wadzeniu atomowych warsztatów dla nauczycieli i edukatorów w formie on-line (tzw. webinar), przeznaczonych dla nie mniej niż 200 nauczycieli i edukatorów ds. nauczania m.in. fizyki, chemii, geografii, biologii, przyrody i edukacji dla bezpieczeństwa we wszystkich typach szkół podstawowych i ponadpodstawowych na terenie całego kraju, przez wykładowców wskazanych przez Wykonawcę i zaakceptowanych przez Zamawiającego. Zakres tematyczny Warsztatów obejmie zagadnienia związane z energią i energetyką jądrową, a także tematy ogólnoenergetyczne. Będzie on zgodny z celami Polityki Energetycznej Polski do 2040 r. oraz założeniami Programu polskiej energetyki jądrowej (PPEJ). Warsztaty będą trwały nie mniej niż 6 godzin zegarowych, z dwiema przerwami kawowymi po 15 minut i jedną prze-rwą 45 minutową na obiad, w terminie zaproponowanym przez Wykonawcę. Warsztaty będą przeprowadzone w dowolnym podziale godzinowym w sposób atrakcyjny dla Uczestników i przy uwzględnieniu wysokiej percepcji Uczestników. Warsztaty zostaną przeprowadzone przez Wykonawcę w formie spotkania on-line z Uczestnikami przy użyciu wskazanego przez Wykonawcę, ogólnie dostępnego programu wideokonferencyjnego, który nie będzie wymagał zakupu licencji przez Uczestników. Program taki będzie zapewniał możliwość udostępniania wideo, rozmowy audio oraz chatu, w czasie rzeczywistym, umożliwiając Uczestnikom bezpośrednią interakcję z Trenerami.
Interne Kennung: Część 1