See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej, gospodarki łąkowo-rolnej, prac z zakresu ochrony przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Łuków w roku 2026.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, utrzymania obiektów leśnych, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz gospodarki szkółkarskiej i łąkowo-rolnej oraz wszelkie inne prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łuków w roku 2026. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach).
Interne Kennung: Z.270.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Zamawiający informuje, iż w dniu 18.09.2025 opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne pod nr 612033-2025 o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczył termin składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Pakiet I leśnictwa: Sarnów, Kujawy, Wojcieszków, Gułów, Korwin, Stoczek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przyrody, utrzymania obiektów leśnych, nasiennictwa i selekcji, ubocznego użytkowania lasu oraz gospodarki szkółkarskiej i łąkowo-rolnej oraz wszelkie inne prace związane z gospodarką leśną do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łuków w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – leśnictwa: Kryńszczak, Dąbrówka, Nowinki, Jagodne, Jata, Róża, Ławki.
Interne Kennung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – leśnictwa: Ławki – szkółka leśna.
Interne Kennung: Pakiet III