721020-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Puszcza Mariańska.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na terenie gminy Puszcza Mariańska.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie całej masy wytworzonych odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny od właścicieli: 1) nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy; 2) nieruchomości na której znajduje się domek letniskowy, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno-wypoczynkowe; z terenu gminy Puszcza Mariańska oraz ich zagospodarowanie (poddanie odzyskowi oraz unieszkodliwianiu) w okresie 12 miesięcy, nie wcześniej jednak niż od dnia 3 stycznia 2026 r. lub do wyczerpania maksymalnej wartości umowy, określonej w Załączniku nr 6 do SWZ „Wzór umowy” w §6. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.