2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie: Gminy Dydnia, Gminy Nozdrzec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na 6 liniach komunikacyjnych na terenie: Gminy Dydnia, Gminy Nozdrzec dla którego Gmina Dydnia będzie organizatorem publicznego transportu zbiorowego. 1. Nozdrzec – Wara – Niewistka – Obarzym – Krzemienna – Temeszów – Witryłów – Końskie – Krzywe – Dydnia -Wydrna – Jabłonka – Grabówka – Niebocko, długość linii 48,20 km, numer linii A; 2. Dydnia – Krzemienna – Temeszów – Witryłów – Końskie – Krzywe – Dydnia, długość linii 24,80 km, numer linii B; 3. Dydnia – Wydrna – Dydnia, długość linii 11,8 km, numer linii C; 4. Nozdrzec – Hłudno – Wesoła, długość linii 15,80 km, numer linii D; 5. Obarzym – Niewistka – Krzemienna – Temeszów – Witryłów – Końskie – Krzywe – Dydnia – Wydrna – Jabłonka – Niebocko, długość linii 45,70 km, numer linii E; 6. Obarzym – Krzemienna – Temeszów – Witryłów – Końskie – Krzywe – Dydnia – Wydrna – Jabłonka – Niebocko – Grabówka, długość linii 33,20 km, numer linii F.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Sonstige Beförderungsdienste
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie: Gminy Dydnia, Gminy Nozdrzec.