721132-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Tyski HUB Zielonej Gospodarki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tyski HUB Zielonej Gospodarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Tyski HUB Zielonej Gospodarki. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: budowę budynku biurowego wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu, zielenią, budową stacji transformatorowej i wyposażeniem obiektu w oparciu o adaptację istniejącej żelbetowej konstrukcji nieukończonego budynku szkół municypalnych w Tychach przy al. Marszałka Piłsudskiego wraz z wykonaniem niezbędnych robót tymczasowych i towarzyszących. Przedmiot zamówienia obejmuje także uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie oraz utrzymanie zieleni przez okres 12-tu miesięcy od dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót oraz 6 miesięczną obsługę optymalizacji i szkolenia operatora obsługi urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Przedmiot zamówienia należy zrealizować na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Tychy Nr 183/2023 z dnia 26.07.2023 r. oraz zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane i aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie, sztuką budowlaną, technologią wykonywania robót, specyfikacjami technicznymi, a także wytycznymi producentów wyrobów i materiałów budowlanych.
Interne Kennung: PZP.271.34.2025.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331210 Installation von Lüftungsanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331220 Installation von Klimaanlagen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001