721138-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Personenwagen – VZ 90623 – Záruční a pozáruční servis motorových vozidel na 4 roky
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 90623 – Záruční a pozáruční servis motorových vozidel na 4 roky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování záručního a pozáručního servisu, dalších servisních úkonů a služeb na motorových vozidlech různých továrních značek (dále jen „předmět plnění“), ve prospěch Městské policie hl. m. Prahy (dále jen „MP HMP“) na dobu 4 let. Předmět plnění zahrnuje i veškeré náklady na dopravu (mimo dopravy na STK a odtahů, jenž je řešena samostatnou položkou uvedenou v Příloze č. 1 Dohody - ceník), spojené s poskytováním předmětu plnění.
Vorherige Bekanntmachung617427-2023
Interne Kennung90623
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001