See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba vyšší a nižší zeleně v obvodu OŘ OVA 2025
Beschreibung: Odstraňování nežádoucí vegetace v rámci zajištění provozuschopnosti železniční dopravní cesty v rámci obvodu Správ tratí Oblastního ředitelství Ostrava - oblast Ostrava pro obvod provozního oddělení I a II a oblast Olomouc pro obvod provozního oddělení I a II. Jedná se zejména o odstranění nebo redukci vzrostlé vegetace (kácení vzrostlých stromů, výřez křovin, sečení travního porostu aj.).
Interne Kennung: 63525015 - 63525016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77341000 Baumschnitt, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Údržba vyšší a nižší zeleně v obvodu OŘ OVA 2025 – ST Ostrava
Beschreibung: Odstraňování nežádoucí vegetace v rámci zajištění provozuschopnosti železniční dopravní cesty v rámci obvodu Oblastního ředitelství Ostrava, Správy tratí Ostrava - obvod provozního oddělení I a II. Jedná se zejména o odstranění nebo redukci vzrostlé vegetace (kácení vzrostlých stromů, výřez křovin, sečení travního porostu aj.).
Interne Kennung: 63525015
Los: LOT-0002
Titel: Údržba vyšší a nižší zeleně v obvodu OŘ OVA 2025 – ST Olomouc
Beschreibung: Odstraňování nežádoucí vegetace v rámci zajištění provozuschopnosti železniční dopravní cesty v rámci obvodu Oblastního ředitelství Ostrava, Správy tratí Olomouc - obvod provozního oddělení I a II. Jedná se zejména o odstranění nebo redukci vzrostlé vegetace (kácení vzrostlých stromů, výřez křovin, sečení travního porostu aj.).
Interne Kennung: 63525016