721253-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa zestawu komputera stacjonarnego – serwer – 2szt dla WEAIiIB DE-dzp.272-467/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu komputera stacjonarnego – serwer – 2szt dla WEAIiIB DE-dzp.272-467/25
BeschreibungDostawa zestawu komputera stacjonarnego – serwer – 2szt dla WEAIiIB – zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung525515-2025
Interne KennungDE-dzp.272-467/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa zestawu komputera stacjonarnego – serwer – 2szt dla WEAIiIB zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji do 10 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia potwierdzonego przez MNiSW
Menge2 Stück