72128-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Złoczew w roku 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Złoczew w roku 2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz.U. z 2024 r. poz. 530 t.j.) – „Ustawa o lasach”) obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa leśnego, nasiennictwa, zagospodarowania turystycznego, utrzymania urządzeń wodno-melioracyjnych oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoczew, w roku 2025.
Vorherige Bekanntmachung678022-2024
Interne KennungZG.270.14.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający informuje, iż w dniu 25/09/2024 opublikował w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne pod Numer wydania Dz.U. S: 187/2024 Numer publikacji ogłoszenia: 575362-2024 o planowanych w okresie najbliższych 12 miesięcy zamówieniach. Ogłoszenie, o którym mowa w zadaniu poprzednim zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili jego publikacji oraz zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. W związku z tym Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) PZP wyznaczył termin składania krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, lecz nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet II – leśnictwo: Brąszewice ; Pakiet: 02
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz.U. z 2024 r. poz. 530 t.j.) – „Ustawa o lasach” obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli lasu i pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoczew, w roku 2025. Teren administracyjny Nadleśnictwa Złoczew Leśnictwa: Brąszewice
Interne Kennung02
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
LosLOT-0004
TitelPakiet V Pakiet: 05 – leśnictwo: Klonowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz.U. z 2024 r. poz. 530 t.j.) – „Ustawa o lasach” obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli lasu i pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoczew, w roku 2025. Teren administracyjny Nadleśnictwa Złoczew Leśnictwa: Klonowa
Interne Kennung05
LosLOT-0005
TitelPakiet VI Pakiet: 06– leśnictwo: Grzyb
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz.U. z 2024 r. poz. 530 t.j.) – „Ustawa o lasach” obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli lasu i pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoczew, w roku 2025. Teren administracyjny Nadleśnictwa Złoczew Leśnictwa: Grzyb
Interne Kennung06
LosLOT-0013
TitelPakiet XIV Pakiet 14 - leśnictwo Rychłocice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz.U. z 2024 r. poz. 530 t.j.) – „Ustawa o lasach” obejmujące w szczególności prace z zakresu hodowli lasu i pozyskania i zrywki drewna oraz inne prace dotyczące zagospodarowania, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoczew, w roku 2025. Teren administracyjny Nadleśnictwa Złoczew Leśnictwo Rychłocice
Interne Kennung14