See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów medycznych
Beschreibung: dostawa jednorazowego sprzętu i materiałów medycznych z podziałem na 73 części
Interne Kennung: EK-ZZ/ZP.261.56.D.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie I - przedłużacze do pomp
Beschreibung: przedłużacze do pomp
Interne Kennung: zadanie I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 8. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i 441 ust.1 ustawy Pzp, w przypadku wyczerpania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1. 9. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby spośród asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do umowy, do maksymalnie 50% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w art. 3 ust. 4,5 umowy, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 10. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 11. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 12. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 30 miesięcy od dnia zawarcia umowy, w ramach której prawo opcji jest wykonywane. 13. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu w okresie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. 14. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie II- przyrządy do przetaczania płynów
Beschreibung: przyrządy do przetaczania płynów
Interne Kennung: zadanie II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III - Zestawy do pomiaru OCŻ
Beschreibung: Zestawy do pomiaru OCŻ
Interne Kennung: Zadanie III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie IV- Zamknięty system do odsysania wydzieliny z rurki intubacyjnej
Beschreibung: Zamknięty system do odsysania wydzieliny z rurki intubacyjnej
Interne Kennung: Zadanie IV
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie V - Dreny do odsysania pola operacyjnego łączące końce żeńskie
Beschreibung: Dreny do odsysania pola operacyjnego łączące końce żeńskie
Interne Kennung: Zadanie V
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie VI - barwne znaczniki chirurgiczne
Beschreibung: barwne znaczniki chirurgiczne
Interne Kennung: Zadanie VI
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie VII - końcówki do odsysania pola operacyjnego
Beschreibung: końcówki do odsysania pola operacyjnego
Interne Kennung: Zadanie VII
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie VIII - końcówki z kateterem do odsysania
Beschreibung: końcówki z kateterem do odsysania
Interne Kennung: Zadanie VIII
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie IX - katetery do embolektomii
Beschreibung: katetery do embolektomii
Interne Kennung: Zadanie IX
Beschreibung der Optionen: 8. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i 441 ust.1 ustawy Pzp, w przypadku wyczerpania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1. 9. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby spośród asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do umowy, do maksymalnie 50% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w art. 3 ust. 4,5 umowy, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 10. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 11. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 12. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 30miesięcy od dnia zawarcia umowy, w ramach której prawo opcji jest wykonywane. 13. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu w okresie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. 14. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie X - zgłębniki żołądkowe
Beschreibung: zgłębniki żołądkowe
Interne Kennung: Zadanie X
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - woreczki, pojemniki, wieszaki
Beschreibung: woreczki, pojemniki, wieszaki
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12- szpatułki, opaski, stazy
Beschreibung: szpatułki, opaski, stazy
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - kraniki trójdrożne
Beschreibung: kraniki trójdrożne
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - rurki intubacyjne
Beschreibung: rurki intubacyjne
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - sztuczny nos
Beschreibung: sztuczny nos - wymiennik ciepła i wilgoci
Interne Kennung: Zadanie 15
Beschreibung der Optionen: 8. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i 441 ust.1 ustawy Pzp, w przypadku wyczerpania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1. 9. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby spośród asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do umowy, do maksymalnie 50% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w art. 3 ust. 4,5 umowy, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 10. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 11. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 12. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 30 miesięcy od dnia zawarcia umowy, w ramach której prawo opcji jest wykonywane. 13. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu w okresie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. 14. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - folia operacyjna
Beschreibung: folia operacyjna
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - łączniki, zatyczki, koreczki, sonda
Beschreibung: łączniki, zatyczki, koreczki, sonda
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - dren harmonijkowy
Beschreibung: dren harmonijkowy
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19 - filtry do kroplówek
Beschreibung: filtry do kroplówek
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20 - worki do godzinowej zbiórki moczu
Beschreibung: worki do godzinowej zbiórki moczu
Interne Kennung: Zadanie 20
Beschreibung der Optionen: 8. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i 441 ust.1 ustawy Pzp, w przypadku wyczerpania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1. 9. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby spośród asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do umowy, do maksymalnie 50% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w art. 3 ust. 4,5 umowy, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 10. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 11. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 12. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 30miesięcy od dnia zawarcia umowy, w ramach której prawo opcji jest wykonywane. 13. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu w okresie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. 14. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21 - pojemniki do pobierania wydzieliny z drzewa oskrzelowego
Beschreibung: pojemniki do pobierania wydzieliny z drzewa oskrzelowego
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22 - maski krtaniowe
Beschreibung: maski krtaniowe
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23 - sonda Sengstakena
Beschreibung: sonda Sengstakena
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24 - elektrody do stymulacji serca
Beschreibung: elektrody do stymulacji serca
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie 25 - golarka medyczna
Beschreibung: golarka medyczna
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 26 - zestaw do pomiaru ciśnienia
Beschreibung: zestaw do pomiaru ciśnienia metodą krwawą
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 27 - chusty trójkątne
Beschreibung: chusty trójkątne
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 28 - folia izotermicza, szkiełka, szczoteczki wzierniki ginekologiczne
Beschreibung: folia izotermicza, szkiełka, szczoteczki wzierniki ginekologiczne
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 29 - filtr elektrostatyczny z nawilżaczem
Beschreibung: filtr elektrostatyczny z nawilżaczem
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 30 - pieluchomajtki
Beschreibung: pieluchomajtki
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 31 - opaska do mocowania rurek intubacyjnych
Beschreibung: opaska do mocowania rurek intubacyjnych
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 32 - elektrody do diatermii
Beschreibung: elektrody do diatermii
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 33 - akcesoria do aparatu do hemodiafiltracji
Beschreibung: akcesoria do aparatu do hemodiafiltracji
Interne Kennung: Zadanie 33
Beschreibung der Optionen: 8. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 31 ust. 1 i 441 ust.1 ustawy Pzp, w przypadku wyczerpania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1. 9. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu liczby spośród asortymentu wymienionego w załączniku nr 1 do umowy, do maksymalnie 50% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w art. 3 ust. 4,5 umowy, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. Podstawą określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 10. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. 11. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu Cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. 12. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 18 miesięcy od dnia zawarcia umowy, w ramach której prawo opcji jest wykonywane. 13. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu w okresie, o którym mowa w ust. 5 Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. 14. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie 34 - akcesoria do wstrzykiwaczy kontrastu
Beschreibung: akcesoria do wstrzykiwaczy kontrastu
Interne Kennung: Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie 35 - pojemniki na odpady medyczne
Beschreibung: pojemniki na odpady medyczne
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie 36 - dreny do laparoskopii
Beschreibung: dreny do laparoskopii
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie 37 - dren grawitacyjny
Beschreibung: dren grawitacyjny
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie 38 - Dreny artroskopowe
Beschreibung: Dreny artroskopowe
Interne Kennung: Zadanie 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie 39 - Groty, łączniki, pręty
Beschreibung: Groty, łączniki, pręty
Interne Kennung: Zadanie 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie 40 - Kanistry, mocowniki i wkłady jednorazowe
Beschreibung: Kanistry, mocowniki i wkłady jednorazowe
Interne Kennung: Zadanie 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie 41 - Łyżki laryngologiczne
Beschreibung: Łyżki laryngologiczne
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie 42 - Dren do drenażu jamy opłucnej
Beschreibung: Dren do drenażu jamy opłucnej
Interne Kennung: Zadanie 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie 43 - Dren silikonowy do jamy brzusznej z otworami bocznymi
Beschreibung: Dren silikonowy do jamy brzusznej z otworami bocznymi; różne rozmiary i długości
Interne Kennung: Zadanie 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie 44 - Worek do morcelacji
Beschreibung: Worek do morcelacji
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie 45 - Worek z obręczą samorozprężalny do laparoskopii
Beschreibung: Worek z obręczą samorozprężalny do laparoskopii
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie 46 - czujnik do pomiaru rzutu serca
Beschreibung: czujnik do pomiaru rzutu serca
Interne Kennung: Zadanie 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie 47 - Ostrza uniwersalne do strzygarki
Beschreibung: Ostrza uniwersalne do strzygarki
Interne Kennung: Zadanie 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie 48 - Maski do tlenoterapii
Beschreibung: Maski do tlenoterapii
Interne Kennung: Zadanie 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie 49 - Rurka karbowana do respiratora
Beschreibung: Rurka karbowana do respiratora
Interne Kennung: Zadanie 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie 50 - Zestaw do gastroskopii PEG
Beschreibung: Zestaw do gastroskopii PEG
Interne Kennung: Zadanie 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie 51 - Filtr wydechowy do respiratora Benet 980
Beschreibung: Filtr wydechowy do respiratora Benet 980
Interne Kennung: Zadanie 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie 52 - pochłaniacz j.u. z wapnem do respiratora Benet 980
Beschreibung: pochłaniacz j.u. z wapnem do respiratora Benet 980
Interne Kennung: Zadanie 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie 53 - Filtr do pochłaniacza CO2 ASPIRE
Beschreibung: Filtr do pochłaniacza CO2 ASPIRE
Interne Kennung: Zadanie 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie 54 - Balony wewnątrzżołądkowe
Beschreibung: Balony wewnątrzżołądkowe
Interne Kennung: Zadanie 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie 55 - Zestaw do drenażu opłucnej
Beschreibung: Zestaw do drenażu opłucnej
Interne Kennung: Zadanie 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie 56 - Wkłady do ssaka Madela
Beschreibung: Wkłady do ssaka Madela
Interne Kennung: Zadanie 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie 57 - Przyrządy do pompy do żywienia
Beschreibung: Przyrządy do pompy do żywienia
Interne Kennung: Zadanie 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie 58 - Przyrządy do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Przyrządy do żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Zadanie 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie 59 - Zestaw drenów do pompy ssąco-płuczącej
Beschreibung: Zestaw drenów do pompy ssąco-płuczącej
Interne Kennung: Zadanie 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie 60 - Akcesoria do bronchofiberoskopu
Beschreibung: Akcesoria do bronchofiberoskopu
Interne Kennung: Zadanie 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie 61 -Elektroda hakowa
Beschreibung: Elektroda hakowa
Interne Kennung: Zadanie 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie 62 - Rurka zewnętrzna do elek. monopolarnej
Beschreibung: Rurka zewnętrzna do elek. monopolarnej
Interne Kennung: Zadanie 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie 63 - Zestaw punkcyjny do nadłonowego przezskórnego drenażu pęcherza
Beschreibung: Zestaw punkcyjny do nadłonowego przezskórnego drenażu pęcherza
Interne Kennung: Zadanie 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie 65 - teleskopowy ołówek, pułapka na płyny, filtr dymu
Beschreibung: teleskopowy ołówek, pułapka na płyny, filtr dymu
Interne Kennung: zadanie 65
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie 64 - Czyściki elektrod j.u.
Beschreibung: Czyściki elektrod j.u.
Interne Kennung: zadanie 64
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie 66 - Generator n-CPAP, końcówka i maseczka donosowa, układ do resuscytacji dla niemowląt
Beschreibung: Generator n-CPAP, końcówka i maseczka donosowa, układ do resuscytacji dla niemowląt
Interne Kennung: zadanie 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie 67 - Jednorazowe trokary
Beschreibung: Jednorazowe trokary
Interne Kennung: zadanie 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie 68 - Igła z kranikiem, jednorazowe trokary sterylne
Beschreibung: Igła z kranikiem, jednorazowe trokary sterylne
Interne Kennung: zadanie 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie 69 - Groty, tuleje, uszczelki do kaniuli
Beschreibung: Groty, tuleje, uszczelki do kaniuli
Interne Kennung: zadanie 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie 70- Aspirator ssący do biopsji endometrium, zestaw do zakładania wkładek
Beschreibung: Aspirator ssący do biopsji endometrium, zestaw do zakładania wkładek
Interne Kennung: zadanie 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie 71- Sprzęt jednorazowy do aparatu mamotomii
Beschreibung: Sprzęt jednorazowy do aparatu mamotomii
Interne Kennung: zadanie 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie 72- Elektroda bipolarna do cięcia
Beschreibung: Elektroda bipolarna do cięcia
Interne Kennung: Zadanie 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie 73- Elektroda do historesekcji
Beschreibung: Elektroda do historesekcji
Interne Kennung: zadanie 72