2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een PACS driven - HiX oplossing
Beschreibung: AZ Klina vzw wenst haar omgeving voor diagnostische en klinische beeldweergave te vernieuwen en eventueel te koppelen aan een VNA oplossing die dienst kan doen als beeldopslag voor tal van specialismen en modaliteiten binnen het Ziekenhuis. Het Ziekenhuis wenst een efficiënte, schaalbare en vooruitstrevende oplossing te implementeren, gebaseerd op internationale standaarden. Bij de beoordeling is de mate bepalend waarin de aangeboden oplossing: • voorziet in mogelijkheden op het vlak van enhanced en guided viewing bij de diagnose- bepaling; • kan communiceren en integreren met het HIX van Chipsoft • klaar en open is voor geïntegreerde ondersteuning en sturing door artificiële intelligentie (AI); • beschikt over de meest innovatieve hulpmiddelen ter ondersteuning en sturing bij het dynamisch genereren en opmaken van een uniform verslag; • een zo laag mogelijke footprint heeft en OS en browser onafhankelijk werkt. Het Ziekenhuis wenst eveneens haar omgeving voor beeldopslag te migreren naar een centrale beeldopslag en dit voor zowel DICOM als NON-DICOM beelden van tal van specialismen en afdelingen binnen het ziekenhuis. Er wordt beoogd om met efficiënte en flexibele mogelijkheden een nauwere en eventueel meer geïntegreerde samenwerking met haar netwerk-partners te bereiken op het vlak van beeldarchivering, beelduitwisseling en beelddistributie, evenals op vlak van overkoepelende en gedeelde verslaglegging. Bij de beoordeling is de mate bepalend waarin de aangeboden oplossing: • flexibel en kostenefficiënt schaalbaar en inpasbaar is; • kan communiceren en integreren met HIX, zodat de beelden en verslagen kunnen worden weergegeven in het EPD; • artsen binnen het Ziekenhuis en hun directe netwerk-partners vlot en transparant kan voorzien van beeldtoegang (weergave) en beelduitwisseling (export) binnen het ziekenhuis en over de ziekenhuisgrenzen heen; • radiologen en nucleaire artsen van het Ziekenhuis en haar directe netwerk-partners vlot en transparant kan laten samenwerken op gebied van verslaglegging, dit zowel voor primaire diagnose-bepaling en verslagcreatie als voor secundaire diagnose-bepaling en validatie (second opinion workflow) en dit binnen het ziekenhuis en over de ziekenhuisgrenzen heen. De aangeboden oplossing dient te bestaan uit software en hardware-vereisten bij virtualisatie, alle mogelijke licenties en diensten welke voldoen aan de volgende principes: • Schaalbaar (klein starten en systematisch uitbreiden); • Best passend in de bestaande (ICT) infrastructuur en rekening houdend met de ICT richtlijnen en vragenlijst; • Centraal beheer van alle onderdelen; • Garantie van kwaliteit en performantie; • Lange termijn oplossing met een duidelijke technische roadmap en een voorspelbaar financieel model. De opdracht omvat de levering, implementatie, het onderhoud (zowel correctief, preventief als evolutief), de opleiding en de ondersteuning van de verantwoordelijken binnen het Ziekenhuis. Deze opdracht wordt uitgeschreven door vzw Algemeen Ziekenhuis Klina, Augustijnslei 100, 2930 Brasschaat, KBO nr. 0434.302.850, verder ook aangeduid als de “Aanbesteder” en “AZ Klina”. De persoon aan wie de overheidsopdracht zal worden toegewezen, wordt aangeduid als “weerhouden inschrijver”. Voor meer info over AZ Klina kan u de website raadplegen: https://www.azklina.be.
Interne Kennung: PPP0N8-213/5065/AZ Klina OO2025-034
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48780000 Softwarepaket für die System-, Speicher- und Inhaltsverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZ Klina OO2025-034_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)