See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Miasta Szczecinek i jego jednostek w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Miasta Szczecinek i jego jednostek w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. w sumarycznej szacunkowej ilości w sumarycznej szacunkowej ilości 13 158 894 kWh oraz w rozbiciu na nw. grupy taryfowe: a) w taryfie R jednostrefowej - 3 920 kWh, b) w taryfie G11 jednostrefowej - 60 576 kWh, c) w taryfie G12 w strefie dziennej - 67 090 kWh, d) w taryfie G12 w strefie nocnej - 39 650 kWh, e) w taryfie C11 jednostrefowej - 575 698 kWh, f) w taryfie C12B w strefie dziennej - 1 113 358 kWh, g) w taryfie C12B w strefie nocnej - 1 991 296 kWh h) w taryfie C12W w strefie dziennej - 79 450 kWh, i) w taryfie C12W w strefie nocnej - 212 720 kWh, j) w taryfie C12A w strefie szczytowej - 764 196 kWh, k) w taryfie C12A w strefie pozaszczytowej - 1 713 652 kWh, l) w taryfie C21 jednostrefowej - 230 000 kWh, m) w taryfie C22B w strefie dziennej - 691 200 kWh, n) w taryfie C22B w strefie nocnej - 470 400 kWh, o) w taryfie C22A w strefie szczytowej - 230 036 kWh, p) w taryfie C22A w strefie pozaszczytowej - 556 870 kWh, q) w taryfie B21 jednostrefowej - 34 000 kWh, r) w taryfie B23 w strefie szczytowej przedpołudniowej - 613 182 kWh, s) w taryfie B23 w strefie szczytowej popołudniowej – 515 308 kWh, t) w taryfie B23 w pozostałych godzinach doby – 3 196 292 kWh. 1.1. Zamawiający zawiera niniejszą umowę w imieniu Miasta Szczecinek i jego jednostek wymienionych w Załączniku Nr 1 do niniejszej umowy, będącymi Odbiorcami końcowymi, w rozumieniu przepisu art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.). 1.2. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej dla poszczególnych Odbiorców końcowych wymienionych w Załączniku Nr 1 do umowy (zał. nr 4 do SWZ), w ramach wspólnego zamówienia przeprowadzonego dla Miasta Szczecinek i jego jednostek na podstawie art. 38 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). 1.3. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej Miasta Szczecinek i jego jednostek zawierają Załączniki Nr 1.1, Nr 1.2, Nr 1.3, Nr 1.4, Nr 1.5, Nr 1.6, Nr 1.7, Nr 1.8, Nr 1.9, Nr 1.10, Nr 1.11, Nr 1.12, stanowiące zał. nr 6 do SWZ. 2. Dostawa energii elektrycznej czynnej odbywa się za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (zwanego dalej OSD), tj. ENERGA-OPERATOR S.A. lub PGE Energetyka Kolejowa S.A., do sieci którego przyłączony jest dany punkt poboru energii (zwany dalej PPE) Odbiorcy końcowego. 3. Wykonawca zobowiązany jest posiadać aktualną koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. 4. Wykonawca zobowiązany jest posiadać podpisaną generalną umowę dystrybucji z OSD, do sieci których przyłączony jest PPE Odbiorcy końcowego. 5. Zamawiający oświadcza, że Miasto Szczecinek i jego jednostki dysponują tytułem prawnym do korzystania z obiektów, do których ma być sprzedawana energia elektryczna na podstawie niniejszego zamówienia. 6. Zamawiający oświadcza, że nie posiada koncesji na obrót, dystrybucję, przesyłanie lub wytwarzanie energii elektrycznej, zgodnie z przepisami Prawa energetycznego.
Interne Kennung: ZP.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Miasta Szczecinek i jego jednostek w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. w sumarycznej szacunkowej ilości w sumarycznej szacunkowej ilości 13 158 894 kWh oraz w rozbiciu na nw. grupy taryfowe: a) w taryfie R jednostrefowej - 3 920 kWh, b) w taryfie G11 jednostrefowej - 60 576 kWh, c) w taryfie G12 w strefie dziennej - 67 090 kWh, d) w taryfie G12 w strefie nocnej - 39 650 kWh, e) w taryfie C11 jednostrefowej - 575 698 kWh, f) w taryfie C12B w strefie dziennej - 1 113 358 kWh, g) w taryfie C12B w strefie nocnej - 1 991 296 kWh h) w taryfie C12W w strefie dziennej - 79 450 kWh, i) w taryfie C12W w strefie nocnej - 212 720 kWh, j) w taryfie C12A w strefie szczytowej - 764 196 kWh, k) w taryfie C12A w strefie pozaszczytowej - 1 713 652 kWh, l) w taryfie C21 jednostrefowej - 230 000 kWh, m) w taryfie C22B w strefie dziennej - 691 200 kWh, n) w taryfie C22B w strefie nocnej - 470 400 kWh, o) w taryfie C22A w strefie szczytowej - 230 036 kWh, p) w taryfie C22A w strefie pozaszczytowej - 556 870 kWh, q) w taryfie B21 jednostrefowej - 34 000 kWh, r) w taryfie B23 w strefie szczytowej przedpołudniowej - 613 182 kWh, s) w taryfie B23 w strefie szczytowej popołudniowej – 515 308 kWh, t) w taryfie B23 w pozostałych godzinach doby – 3 196 292 kWh. 1.1. Zamawiający zawiera niniejszą umowę w imieniu Miasta Szczecinek i jego jednostek wymienionych w Załączniku Nr 1 do niniejszej umowy, będącymi Odbiorcami końcowymi, w rozumieniu przepisu art. 3 pkt 13a ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.). 1.2. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej dla poszczególnych Odbiorców końcowych wymienionych w Załączniku Nr 1 do umowy (zał. nr 4 do SWZ), w ramach wspólnego zamówienia przeprowadzonego dla Miasta Szczecinek i jego jednostek na podstawie art. 38 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). 1.3. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej Miasta Szczecinek i jego jednostek zawierają Załączniki Nr 1.1, Nr 1.2, Nr 1.3, Nr 1.4, Nr 1.5, Nr 1.6, Nr 1.7, Nr 1.8, Nr 1.9, Nr 1.10, Nr 1.11, Nr 1.12, stanowiące zał. nr 6 do SWZ.. 2. Dostawa energii elektrycznej czynnej odbywa się za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego (zwanego dalej OSD), tj. ENERGA-OPERATOR S.A. lub PGE Energetyka Kolejowa S.A., do sieci którego przyłączony jest dany punkt poboru energii (zwany dalej PPE) Odbiorcy końcowego. 3. Wykonawca zobowiązany jest posiadać aktualną koncesję na obrót energią elektryczną wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. 4. Wykonawca zobowiązany jest posiadać podpisaną generalną umowę dystrybucji z OSD, do sieci których przyłączony jest PPE Odbiorcy końcowego. 5. Zamawiający oświadcza, że Miasto Szczecinek i jego jednostki dysponują tytułem prawnym do korzystania z obiektów, do których ma być sprzedawana energia elektryczna na podstawie niniejszego zamówienia. 6. Zamawiający oświadcza, że nie posiada koncesji na obrót, dystrybucję, przesyłanie lub wytwarzanie energii elektrycznej, zgodnie z przepisami Prawa energetycznego.