2. Verfahren
Verfahren
Titel: EW Żarnowiec – Transformatory blokowe – dostawa wraz z wyminą transformatora blokowego TB-3 EW Żarnowiec
Beschreibung: Przedmiotem Zakupu jest dostawa wraz z wyminą transformatora blokowego TB-3 w EW Żarnowiec demontaż istniejącego mocno wyeksploatowanego transformatora blokowego na stanowisku nr 3, montaż i uruchomienie nowej jednostki.
Interne Kennung: POST/EOD/EOD/BM/00289/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31170000 Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji