See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Scherpenzeel - Taxatiewerkzaamheden WOZ
Beschreibung: De WOZ-taxatiewerkzaamheden worden op dit moment al door een externe partij uitgevoerd. De gemeente wil deze werkzaamheden opnieuw aanbesteden met ingang van 1 februari 2025 voor een vaste periode van drie (3) jaar. Na deze vaste looptijd kan de overeenkomst vier (4) maal met een periode van één (1) jaar worden verlengd. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt daarmee maximaal zeven (7) jaar. Doel van de aanbesteding is op transparante wijze te komen tot een overeenkomst met een ervaren en betrouwbare marktpartij die de WOZ taxatie werkzaamheden gaat verzorgen. Een en ander overeenkomstig de door de opdrachtgever in het aanbestedingsdocument en haar bijlagen (waaronder dit Programma van Eisen) gestelde eisen en (rand-) voorwaarden. -
Interne Kennung: IBMN-2024-SCH-CM-001
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1