See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów plików wraz z konfiguracją i uruchomieniem oraz dodatkowym wsparciem i szkoleniem z administracji dostarczonymi serwerami oraz dostawa serwerów typu rack wraz z konfiguracją i uruchomieniem oraz dodatkowym wsparciem i szkoleniem z administracji dostarczonymi serwerami dla Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, których szczegółowe wymagania zostały ujęte w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, w podziale na 2 części: 1) Część 1: Dostawa 3 sztuk serwerów, w tym: a) Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych serwerów plików dla systemu wirtualizacji (ten sam typ i model) wraz z konfiguracją i uruchomieniem oraz wsparciem i szkoleniem z administracji dostarczanymi serwerami oraz b) Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego serwera plików dla systemu backup, wraz z konfiguracją i uruchomieniem oraz wsparciem i szkoleniem z administracji dostarczanymi serwerami. 2) Część 2: Dostawa 6 sztuk fabrycznie nowych serwerów typu rack (ten sam typ i model) wraz z konfiguracją i uruchomieniem oraz wsparciem i szkoleniem z administracji dostarczanymi serwerami. 2. Wykonawcy mogą składać oferty częściowe na jedną lub obie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części, które można udzielić jednemu Wykonawcy. Jeden Wykonawca może uzyskać zamówienie na jedną lub obie części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 244067-2025
Interne Kennung: ACOZ.25.1.63.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa 2 serwerów dla systemu wirtualizacji oraz 1 serwera dla systemu backup
Beschreibung: Część 1: Dostawa 3 sztuk serwerów, w tym: a) Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych serwerów plików dla systemu wirtualizacji (ten sam typ i model) wraz z konfiguracją i uruchomieniem oraz wsparciem i szkoleniem z administracji dostarczanymi serwerami oraz b) Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego serwera plików dla systemu backup, wraz z konfiguracją i uruchomieniem oraz wsparciem i szkoleniem z administracji dostarczanymi serwerami.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Dostawa 6 serwerów typu rack
Beschreibung: Część 2: Dostawa 6 sztuk fabrycznie nowych serwerów typu rack (ten sam typ i model) wraz z konfiguracją i uruchomieniem oraz wsparciem i szkoleniem z administracji dostarczanymi serwerami.
Interne Kennung: Część 2