See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van compostvaten en compostbakken
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren van compostvaten en compostbakken
Interne Kennung: RP compostvaten en compostbakken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: compostvaten
Beschreibung: de opdracht omvat de levering van compostvaten en beluchtingsstokken
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: compostbakken
Beschreibung: de opdracht omvat de levering van compostbakken en aanbouwmodules
Interne Kennung: 2