721610-2025 - Ergebnis
Polen – Büroreinigung – Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w budynku (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa polegająca na utrzymaniu czystości w budynku (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania czystości w budynku biurowym wraz z terenem przyległym, zlokalizowanym przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.
Interne KennungMZN 09/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Zamawiający informuje, iż w niniejszym postępowaniu zastosowana zostanie tzw. „procedura odwrócona”, o której mowa w treści art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2) Zamawiający informuje, iż Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 w formie JEDZ, gdyż Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego dokumentu wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung