721644-2025 - Ergebnis
Tschechien – Steinkohle und aus Steinkohle gewonnene Brennstoffe – Dynamický nákupní systém na dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na dodávky uhlí a paliv vyrobených z uhlí pro potřeby zadavatele - společnosti České dráhy, a.s.. V průběhu zavedeného DNS a po dobu trvání DNS budou realizovány v předem neurčených a nepravidelných intervalech dílčí veřejné zakázky dle provozních potřeb ČD.
Interne Kennung55968/2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensviz. zadávací dokumentace
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111000 Steinkohle und aus Steinkohle gewonnene Brennstoffe
5. Los
LosLOT-0001