See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa główna stacji hydrolokacyjnej SHL-101/TM na ORP Kormoran
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Naprawa główna stacji hydrolokacyjnej SHL-101/TM na ORP Kormoran Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 377404-2025
Interne Kennung: 71/KPW/BP/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50640000 Reparatur und Wartung von Kriegsschiffen
5. Los
Los: LOT-0001