2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych pochodzących z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych z terenu gmin: Dobrodzień, Gogolin, Izbicko, Kolonowskie, Leśnica, Pawłowiczki, Reńska Wieś, Tarnów Opolski, Ujazd, Walce, Zawadzkie, Zdzieszowice”
Beschreibung: 1.Odbiór odpadów niebezpiecznych zebranych w 12 Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z terenu gmin zrzeszonych w Związku Międzygminnym „Czysty Region”. 2. Transport odebranych odpadów do instalacji. 3. Zagospodarowanie odpadów w instalacji. 4. Dostarczenie pojemników 1100l typu „mauzer” na odpady. 5. Dbałość o standard świadczonej usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: ZP.271.1.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1 Odbiór odpadów niebezpiecznych zebranych w 12 Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych z terenu gmin zrzeszonych w Związku Międzygminnym „Czysty Region”. 2 Transport odebranych odpadów do instalacji. 3 Zagospodarowanie odpadów w instalacji. 4 Dostarczenie pojemników 1100l typu „mauzer” na odpady. 5 Dbałość o standard świadczonej usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.