2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie pływalni MOSiR przy ul. Powstańców Warszawy oraz basenów w hali sportowej przy ul. Solskiego w Mielcu
Beschreibung: Część 1 – sprzątanie budynku pływalni przy ul. Powstańców Warszawy Część 2 - sprzątanie terenów zewnętrznych wokół pływalni przy ul. Powstańców Warszawy Część 3 - sprzątanie pływalni w hali sportowej przy ul. Solskiego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie budynku pływalni przy ul.Powstańców Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie budynku krytej pływalni MOSiR w Mielcu przy ul. Powstańców Warszawy w roku 2024.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie terenów zewnętrznych wokół pływalni przy ul. Powstańców Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie terenów zewnętrznych krytej pływalni MOSiR w Mielcu przy ul. Powstańców Warszawy w roku 2024.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Sprzątanie pływalni w hali sportowej przy ul. Solskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie basenów i bloku odnowy biologicznej w hali sportowej MOSiR Mielec przy ul. Solskiego.
Interne Kennung: Część 3