2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové práce – ČVUT FBMI
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění úklidových služeb vnitřních prostor objektů zadavatele – Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT, na území města Kladna podle Specifikace prací, která je přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennung: FBMI-UKL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost rozšířit plnění o další služby úklidových, mycích a čistících prací prostor zadavatele a/nebo s úklidem prostor zadavatele přímo souvisejících neuvedené ve specifikaci plnění v příloze č. 6a, č. 6ba/6bb/6bc zadávací dokumentace a/nebo o služby úklidových, mycích a čistících prací v nových prostorách ve stávajících lokalitách zadavatele a/nebo nových lokalitách zadavatele, vždy však na území města Kladna. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost prodloužit dobu plnění v případě, že do 48 měsíců od nabytí účinnosti Smlouvy nebude vyčerpán finanční limit plnění stanovený předpokládanou hodnotou VZ, a to až o 24 měsíců. Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost využít inflační doložku k průběžné změně jednotkových cen plnění. Podrobný popis změny je uveden v návrhu Smlouvy o poskytování služeb.