721904-2023 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Zdalne sterowanie stacją Rokitno ze stacji Skwierzyna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zdalne sterowanie stacją Rokitno ze stacji Skwierzyna
Beschreibung: Zdalne sterowanie stacją Rokitno ze stacji Skwierzyna. Szczegółowy opis zamówienia zawarto w Programie Funkcjonalno Użytkowym (PFU)
Interne Kennung: 0773/IZ17GM/20226/05136/23/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zdalne sterowanie stacją Rokitno ze stacji Skwierzyna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Dokumentach Zamówienia: w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU).