2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zero Emissie Bovenleiding Montage Wagen
Beschreibung: De opdracht betreft een elektrische Bovenleiding Montage Wagen met o.a. een hefkorf, die zowel op de weg als ook op het spoor kan rijden. De wagen is bedoeld voor het onderhoud en verhelpen van storingen of calamiteiten aan de trambovenleiding in Amsterdam. Het betreft de aanschaf van 1 Zero Emissie Bovenleiding Montage Wagen.
Interne Kennung: 2023-59
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144900 Elektrofahrzeuge, 34621200 Schienengebundene Instandhaltungs- oder Arbeitswagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft een elektrische Bovenleiding Montage Wagen met o.a. een hefkorf, die zowel op de weg als ook op het spoor kan rijden. De wagen is bedoeld voor het onderhoud en verhelpen van storingen of calamiteiten aan de trambovenleiding in Amsterdam. De opdracht betreft een zero emissie bovenleiding montage wagen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De eerste optie is dat GVB de mogelijkheid wil hebben om een tweede Zero-Emissie Bovenleiding Montage Wagen aan te schaffen, inclusief onderhoud. De tweede optie is voor de vervanging van nog eens één of twee extra Zero-Emissie Bovenleiding Montage Wagens, inclusief onderhoud, die eveneens over enkele jaren einde levensduur zijn. Het zal voor die voertuigen apart worden beschouwd om deze wel of niet te vervangen. GVB heeft op basis van deze aanbesteding dus de mogelijkheid om in totaal vier Zero-Emissie Bovenleiding Montage Wagens af te nemen. GVB behoudt zich evenwel het recht voor in voorkomende gevallen de opties ook als een aparte opdracht aan een of meer andere partijen te verstrekken. GVB geeft dus geen volumegarantie af ten aanzien van de optie(s).