721915-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego GUMed sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego GUMed sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń w obiektach Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego GUMed Sp. z o.o. zlokalizowanych przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3C w Gdańsku. 2. Szczegółowy opis zamówienia, w tym dane dotyczące ilości, powierzchni, godzin pracy, itp. określono w załącznikach do SWZ: - załącznik 3 – opis przedmiotu zamówienia, - załącznik 3.1 – preparaty, - załącznik 3.2 – wykaz powierzchni, - załącznik 3.3 – godziny pracy, - załącznik 3.4 – zakres i częstotliwość wykonywania usług. 3. Wykonawca zobowiązany będzie wykonywać usługi będące przedmiotem niniejszego zamówienia własnymi środkami, przy użyciu własnego sprzętu, urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych. 4. Oferowane technologie i rozwiązania organizacyjne nie mogą pogarszać dotychczasowych standardów usług stosowanych przez Zamawiającego. 7. Szczegółowe postanowienia dotyczące wykonywania zobowiązań odnoszących się do niniejszego zamówienia zawarto w projekcie umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 11. Zamawiający wymaga wniesienia wadium – zgodnie z rozdziałem XX. 12. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej – zgodnie z rozdziałem XVIII. 13. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy – zgodnie z rozdziałem XXI. Pozostałe warunki zamówienia znajdują sie w dokumentach zamówienia oraz zmiany i wyjaśnienie treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1198338
Interne Kennung7/2025/sprzątanie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0008
BeschreibungKompleksowa usługa sprzątania i utrzymania czystości w pomieszczeniach Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego GUMed sp. z o.o.