2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych autobusowych przewozach pasażerskich w 2027 r.
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieci komunikacyjnej Gminy Lisewo. Szacowana ilość kilometrów: 56 000 km. Okres świadczenia usług: od dnia 02.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia: art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16.12.2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym.
Interne Kennung: RGiI.271.8.2025.MM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 56 000 Kilometer