2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie uitbreiding functioneel beheer eHRM applicatie
Beschreibung: Het functioneel beheer van de eHRM-applicatie wordt momenteel door de Aanbestedende dienst uitgevoerd. Bij heroverweging is besloten de Overeenkomst uit te breiden met het functioneel beheer van de eHRM-applicatie. Bij de Aanbestedende dienst ontbreekt structureel de benodigde capaciteit en expertise om het functioneel beheer adequaat uit te blijven voeren. Aanbestedende dienst is derhalve voornemens het functioneel beheer tot en met 14 oktober 2028 te laten leveren door de opdrachtnemer binnen de Overeenkomst. Er wordt uitgegaan van een ureninzet van twee (2) tot vier (4) uur per week voor de Aanbestedende dienst en per daaraan gelieerde deelnemer met een mogelijkheid deze uit te breiden naar maximaal acht (8) uur per week voor de Aanbestedende dienst en per daaraan gelieerde deelnemer. De totale kosten voor deze voorgenomen uitbreiding bedragen € 180.000,00 exclusief btw per jaar gebaseerd op een ureninzet van vier (4) uur per week voor de Aanbestedende dienst en per daaraan gelieerde deelnemer. Mocht de Aanbestedende dienst besluiten het functioneel beheer additioneel uit te breiden dan bedragen de totale kosten voor deze voorgenomen uitbreiding maximaal € 360.000,00 exclusief btw per jaar gebaseerd op een ureninzet van acht (8) uur per week voor de Aanbestedende dienst en per daaraan gelieerde deelnemer.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitbreiding financieel systeem met functioneel beheer
Beschreibung: Het functioneel beheer van de eHRM-applicatie wordt momenteel door de Aanbestedende dienst uitgevoerd. Bij heroverweging is besloten de Overeenkomst uit te breiden met het functioneel beheer van de eHRM-applicatie. Bij de Aanbestedende dienst ontbreekt structureel de benodigde capaciteit en expertise om het functioneel beheer adequaat uit te blijven voeren. Het op korte termijn aantrekken van additioneel personeel voor de resterende looptijd van de Overeenkomst is binnen de huidige arbeidsmarkt niet realistisch en zou bovendien gepaard gaan met een aanzienlijke inwerkperiode om de vereiste kennis van de Aanbestedende dienst, de deelnemende organisaties en de eHRM-applicatie op te bouwen. Daarnaast sluit interne uitvoering niet aan bij het strategisch beleid van de Aanbestedende dienst, dat er juist op is gericht om specialistische en bedrijfskritische taken uit te besteden aan strategische dienstverleners. Dit beleid waarborgt continuïteit, borging van kennis en een betere risicobeheersing, doordat de verantwoordelijkheid wordt belegd bij een marktpartij met aantoonbare expertise. Zelf blijven uitvoeren zou niet alleen leiden tot hogere kwetsbaarheid bij personeelswisselingen, maar ook tot structurele afhankelijkheid van schaarse interne capaciteit die niet duurzaam is en niet kan worden opgebouwd. Aanbestedende dienst is derhalve voornemens de Overeenkomst voor de resterende looptijd uit te breiden met dienstverlening omtrent het functioneel beheer van de eHRM applicatie. Aanbestedende dienst is derhalve voornemens het functioneel beheer tot en met 14 oktober 2028 te laten leveren door de opdrachtnemer binnen de Overeenkomst. Er wordt uitgegaan van een ureninzet van twee (2) tot vier (4) uur per week voor de Aanbestedende dienst en per daaraan gelieerde deelnemer met een mogelijkheid deze uit te breiden naar maximaal acht (8) uur per week voor de Aanbestedende dienst en per daaraan gelieerde deelnemer. Voor de Aanbestedende dienst en de daaraan gelieerde deelnemers leidt dit in casu tot een totale ureninzet van zestien (16) tot tweeëndertig (32) uur per week met een mogelijke uitbreiding tot maximaal vierenzestig (64) uur per week. De totale kosten voor deze voorgenomen uitbreiding bedragen € 180.000,00 exclusief btw per jaar gebaseerd op een ureninzet van vier (4) uur per week voor de Aanbestedende dienst en per daaraan gelieerde deelnemer. Mocht de Aanbestedende dienst besluiten het functioneel beheer additioneel uit te breiden dan bedragen de totale kosten voor deze voorgenomen uitbreiding maximaal € 360.000,00 exclusief btw per jaar gebaseerd op een ureninzet van acht (8) uur per week voor de Aanbestedende dienst en per daaraan gelieerde deelnemer. Toelichting: De bovenstaande kosten zijn geraamd op basis van een totale ureninzet van zestien (16) tot tweeëndertig (32) uur per week met een mogelijke uitbreiding tot maximaal vierenzestig (64) uur per week.
Interne Kennung: 1