721949-2025 - Ergebnis
Polen – Gasmelder – DOSTAWA- Zakup środków indykacyjnych na zabezpieczenie PWO na lata 2025-2027 Nr sprawy TECH/124/OiB/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA- Zakup środków indykacyjnych na zabezpieczenie PWO na lata 2025-2027 Nr sprawy TECH/124/OiB/2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA- Zakup środków indykacyjnych na zabezpieczenie PWO na lata 2025-2027 wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie będzie realizowane w latach 2025-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania do niego oraz warunki realizacji zamówienia zostaną określone w SWZ, która zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung311742-2025
Interne KennungTECH/124/OiB/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie wyboru procedury przyspieszonej Skrócenie terminu składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz ofert na podstawie art. 411 ust. 7 i ust. 16 Ustawy PZP związane jest koniecznością pilnego pozyskania asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia jest on niezbędny do zapewnienia nieprzerwanej, ciągłej gotowości wyspecjalizowanych wojsk (pododdziałów chemicznych). Uzasadnionym jest zastosowanie możliwości skrócenia terminów z uwagi na konieczność zapewnienia tej gotowości.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38543000 Gasmelder
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 Rurki wskaźnikowe na bojowe środki trujące
BeschreibungDostawa- Zakup Rurki wskaźnikowe na bojowe środki trujące
Interne Kennungczęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionentak
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 Wykrywacze rurkowe do wykrywania substancji drażniących i psychotoksycznych
BeschreibungDostawa- Zakup Wykrywacze rurkowe do wykrywania substancji drażniących i psychotoksycznych
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 Wykrywacze rurkowe do wykrywania toksycznych środków przemysłowych
BeschreibungDostawa- Zakup Wykrywacze rurkowe do wykrywania toksycznych środków przemysłowych
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 Zestaw środków wskaźnikowych do GSP-11 i GSA -12
BeschreibungDostawa- Zakup Zestaw środków wskaźnikowych do GSP-11 i GSA -12
Interne Kennungczęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 Zestaw A i B do polowego laboratorium chemicznego PChL-3M
BeschreibungDostawa- Zakup Zestaw A i B do polowego laboratorium chemicznego PChL-3M
Interne Kennungczęść 5