2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i uruchomienie systemów teleinformatycznych w celu umożliwienia świadczenia e-usług dla projektu: Cyfryzacja i rozwój e-usług publicznych dla PWIK Sp. z o.o. w Giżycku
Beschreibung: 1. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie następujących systemów teleinformatycznych służących do uruchomienia e-usług w przedsiębiorstwie: a. Systemu telemetrycznego wraz z dostawą zestawów telemetrycznych i urządzeń bilansujących sieć (3023szt. modułów teletransmisji danych: 2991szt. nakładek radio/GSM -2840szt.na istniejące wodomierze gł., i 151 szt. na liczniki lokalowe rozliczane w PWiK oraz 32szt. modułów na istniejące przepływomierze: 13szt. ujęcie+suw,19szt. na pomiar strefowy), zakup 15szt.punktów pomiarowych do Ujęcia Wody integracja odczytów z systemami dziedzinowymi GIS i SCADA, b. Systemu ERP wraz z e-usługami i eBOK c. Systemu bezpieczeństwa d. Sprzętu komputerowego i sieciowego: 2szt.Serwery produkcyjne w klastrze HA–High Availability, 2szt.UPS – 2000VA, EPO, SNMP, RJ45, MODUŁY AKUMULATORÓW HOTPLUG; 2szt.Firewall - platforma sprzętowa w klastrze HA, 6szt.Przełączniki sieciowe VLAN; 1szt.Macierz dyskowa 12TB; 1szt.Biblioteka taśmowa –18TB, 1szt.szafa RACK e. Audytu cyberbezpieczeństwa IT f. Podniesienie kompetencji cyfrowych 29 pracowników PWiK Sp. z o.o. w Giżycku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DI.02-U/10/25.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem, 38821000 Funkfernsteuerungsgeräte, 38421000 Durchflussmessgeräte, 32441000 Telemetriegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 51200000 Installation von Mess-, Kontroll-, Prüf- und Navigationsgeräten, 80510000 Spezialausbildung, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72317000 Datenspeicherung
5. Los
Los: LOT-0001