See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdu inspekcyjnego USV, pojazdu inspekcyjnego moniROV oraz sonaru holowanego
Beschreibung: Dzień dobry, Potwierdzam otrzymanie wniosku.
Vorherige Bekanntmachung: 500579-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38113000 Sonargeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojazdu inspekcyjnego USV
Beschreibung: Dostawa pojazdu inspekcyjnego USV- cz.1( Załącznik nr 1A do SWZ)
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pojazdu inspekcyjnego miniROV
Beschreibung: Dostawa pojazdu inspekcyjnego miniROV- cz.2( Załącznik nr 1B do SWZ)
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sonaru holowanego
Beschreibung: Dostawa pojazdu inspekcyjnego USV- cz.3( Załącznik nr 1C do SWZ)