See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Kozlovice a Měrkovice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhů komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) ve dvou sousedních katastrálních územích Kozlovice a Měrkovice spadajících pod obec Kozlovice, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Kozlovice a Měrkovice
Interne Kennung: SP6550/2021-571101