See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania jednostek terenowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonie zimowym 2024/2025 oraz 2025/2026 w podziale na następujące części: - CZĘŚĆ 1 RDW BYTÓW, - CZĘŚĆ 2 RDW CHOJNICE, - CZĘŚĆ 3 RDW GDAŃSK, - CZĘŚĆ 4 RDW KARTUZY, - CZĘŚĆ 5 RDW LĘBORK, - CZĘŚĆ 6 RDW PUCK, - CZĘŚĆ 7 RDW STAROGARD GDAŃSKI, - CZĘŚĆ 8 RDW SZTUM.
Vorherige Bekanntmachung: 632161-2024
Interne Kennung: 103/DZP/2024/PN/WUDiM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, ustawie z dnia 23 czerwca 1964 r. Kodeks cywilny, ustawie z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (ustawa Pzp). 2. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. 3. W postępowaniu stosuje się procedurę określoną przepisem art. 139 ustawy Pzp. 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania wskutek zaistnienia okoliczności wymienionych w art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) nr 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. 5. Oprócz informacji zawartych w treści niniejszego ogłoszenia w pkt 2.1.6 wykaz podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia (również dla wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP) znajduje się w pkt 8 Instrukcji dla Wykonawców (IDW) – Rozdział I Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 6. Opis sposobu przygotowania oferty został określony w pkt 10 IDW. 7. Sposób komunikacji oraz wymagania formalne dotyczące składania ofert, oświadczeń i dokumentów szczegółowo określone zostały w pkt. 11 IDW. 8. Pkt 22 IDW zawiera postanowienia dodatkowe, w tym m.in. wskazuje dokumenty jakie Zamawiającemu przed podpisaniem umowy ma przedłożyć Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana oraz klauzulę informacyjną z art. 13 RODO. 9. Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 10. Wymagania w odniesieniu do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostały zawarte w pkt. 7.7 IDW. 11. Kryteria wyboru oferty najkorzystniejszej zawarto w pkt 16 IDW. 12. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 13. Warunki realizacji umowy zostały określone w Rozdziale IV SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i Rozdziale V SWZ – Wzór umowy. 14. Zasady dot. zabezpieczenia należytego wykonania umowy zostały określone w pkt. 21 IDW.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 - RDW Bytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania Rejony Dróg Wojewódzkich w Bytowie w sezonach zimowych 2024/2025 oraz 2025/2026.
Los: LOT-0003
Titel: Część II - Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 - RDW Chojnice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania Rejony Dróg Wojewódzkich w Chojnicach w sezonach zimowych 2024/2025 oraz 2025/2026.
Los: LOT-0004
Titel: Część III - Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 - RDW Gdańsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania Rejony Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 oraz 2025/2026.
Los: LOT-0005
Titel: Część IV - Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 - RDW Kartuzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania Rejony Dróg Wojewódzkich w Kartuzach w sezonach zimowych 2024/2025 oraz 2025/2026.
Los: LOT-0006
Titel: Część V - Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 - RDW Lębork
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania Rejony Dróg Wojewódzkich w Lęborku w sezonach zimowych 2024/2025 oraz 2025/2026. Data początkowa 02/01/2025 o której mowa w pkt. 5.1.3 jest datą prognozowaną zawarcia umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Część VI - Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 - RDW Pucku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania Rejony Dróg Wojewódzkich w Pucku w sezonach zimowych 2024/2025 oraz 2025/2026.
Los: LOT-0008
Titel: Część VII - Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 - RDW Starogard Gdański
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania Rejony Dróg Wojewódzkich w Starogardzie Gdańskim w sezonach zimowych 2024/2025 oraz 2025/2026.
Los: LOT-0009
Titel: Część VIII - Dostawa kruszywa do zimowego utrzymania dróg do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Gdańsku w sezonach zimowych 2024/2025 i 2025/2026 - RDW Sztum
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wraz z transportem kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-2 mm, przeznaczonego do zimowego utrzymania dróg wojewódzkich na terenie działania Rejony Dróg Wojewódzkich w Sztumie w sezonach zimowych 2024/2025 oraz 2025/2026.