See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstroj pro strážníky Městské policie Hradec Králové
Beschreibung: nákup jednotlivých částí výstroje pro strážníky Městské policie Hradec Králové
Vorherige Bekanntmachung: 790068-2023
Interne Kennung: SZ MMHK/723776/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren, 18331000 T-Shirts, 18200000 Oberbekleidung, 18234000 Hosen, 35113440 Reflektierende Sicherheitswesten, 18310000 Unterwäsche, 18317000 Socken, 18114000 Overalls, 18332000 Hemden, 18333000 Polohemden, 18424000 Handschuhe, 18443340 Mützen, 18800000 Schuhwerk, 18920000 Gepäck
5. Los
Los: LOT-0022
Titel: Obuv – kanady střední, kožené
Beschreibung: Černé, pro celoroční užití, odolné, kvalitní, použitelné ke každodennímu nošení a to jak do standardních, tak i těžších klimatických až extrémních podmínek, prodyšné a komfortní, rychle přirozeně vysychající i ve vlhčím prostředí; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 22
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ne
Los: LOT-0015
Titel: Černé tričko s nápisy a domovenkou
Beschreibung: Triko určené k užití pod taktickou vestu, stálobarevné, tvarově stálé bavlněné triko s jednotnými prvky stejnokroje strážníka; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 18331000 T-Shirts
Los: LOT-0031
Titel: Pouzdro na vysílačku (radiostanici)
Beschreibung: černé, nylonové, k uložení radiostanice Motorola MTP 3550, samostatně i s připojeným odděleným reproduktorem s mikrofonem; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 31
Haupteinstufung (cpv): 18920000 Gepäck
Los: LOT-0027
Titel: Pouzdro na ocelová řetízková pouta
Beschreibung: Černé, plastové či nylonové; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0035
Titel: Ponožky letní
Beschreibung: černé, stálobarevné, vysoce prodyšné a rychleschnoucí; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 35
Haupteinstufung (cpv): 18317000 Socken
Los: LOT-0021
Titel: Termoprádlo: triko s dlouhými rukávy
Beschreibung: Černé či tmavě modré, záhřevná spodní vrstva, z příjemného, rychleschnoucího materiálu s Merino vlnou, s termoizolační funkcí, pro zahřátí těla nositele i při velmi nízkých teplotách, nutná regulace odvodu přebytečných par; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 21
Haupteinstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche
Los: LOT-0020
Titel: Termoprádlo: leggins
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0034
Titel: Čepice zimní
Beschreibung: Černý, měkký, pružný, oboustranný lícový, eece (bez bambule), „nežmolkující“ pletenina, s vnitřní čelní légou - proti větru, stálobarevná, s bílým vyšitým nápisem MĚSTSKÁ POLICIE v čelní části; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 34
Haupteinstufung (cpv): 18443340 Mützen
Los: LOT-0012
Titel: Žlutá reflexní polokošile s krátkými rukávy
Beschreibung: Reflexní polokošile s černým límečkem z příjemného materiálu k tělu, vysoce funkční, kvalitní úplet pro zajištění maximální ventilace vzduchu a odvodu tělesných výparů a potů od těla, zachovávající tvar, úprava nevyvolávající alergické reakce, splňující ČSN EN ISO 20471 – oděvní součásti, třída 2, s jednotnými prvky stejnokroje strážníka; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 18333000 Polohemden
Los: LOT-0013
Titel: Modrá polokošile s krátkými rukávy
Beschreibung: Středně modrá polokošile s černým nebo tmavě modrým límečkem z příjemného materiálu k tělu, vysoce funkční, kvalitní úplet pro zajištění maximální ventilace vzduchu a odvodu tělesných výparů a potů od těla, zachovávající tvar, úprava nevyvolávající alergické reakce, s jednotnými prvky stejnokroje strážníka; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0036
Titel: Ponožky zimní - termo
Beschreibung: černé či šedočerné, stálobarevné, s Merino vlnou, vysoce prodyšné a rychleschnoucí, hřejivé; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0039
Titel: Protipořezové rukavice
Beschreibung: černé, prstové, splňující ČSN EN 388 (83 2350); v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 39
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
Los: LOT-0037
Titel: Rukavice kožené pro zimní obdob
Beschreibung: černé, prstové, z hladké kůže, vnitřní materiál: velmi hřejivý úplet nebo fleece; v množství dle průběžných potřeb zadavatele
Interne Kennung: 37
2. Procedure
Procedure
Previous notice: 790068-2023
Internal identifier: SZ MMHK/723776/2023
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18000000 Clothing, footwear, luggage articles and accessories
Additional classification (cpv): 18235000 Pullovers, cardigans and similar articles, 18331000 T-shirts, 18200000 Outerwear, 18234000 Trousers, 35113440 Reflective vests, 18310000 Underwear, 18317000 Socks, 18114000 Coveralls, 18332000 Shirts, 18333000 Polo shirts, 18424000 Gloves, 18443340 Caps, 18800000 Footwear, 18920000 Luggage
5. Lot
Lot: LOT-0022
Title: Obuv – kanady střední, kožené
Internal identifier: 22
Main classification (cpv): 18800000 Footwear
Options:
Description of the options: ne
Lot: LOT-0015
Internal identifier: 15
Main classification (cpv): 18331000 T-shirts
Lot: LOT-0031
Internal identifier: 31
Main classification (cpv): 18920000 Luggage
Lot: LOT-0027
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0035
Title: Ponožky letní
Internal identifier: 35
Main classification (cpv): 18317000 Socks
Lot: LOT-0021
Internal identifier: 21
Main classification (cpv): 18310000 Underwear
Lot: LOT-0020
Title: Termoprádlo: leggins
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0034
Title: Čepice zimní
Internal identifier: 34
Main classification (cpv): 18443340 Caps
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 12
Main classification (cpv): 18333000 Polo shirts
Lot: LOT-0013
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0036
Title: Ponožky zimní - termo
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0039
Title: Protipořezové rukavice
Internal identifier: 39
Main classification (cpv): 18424000 Gloves
Lot: LOT-0037
Title: Rukavice kožené pro zimní obdob
Internal identifier: 37