2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fortepianu koncertowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej sztuki fortepianu koncertowego dla Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu 1. Instrument powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2025 roku, nieużywany i niebędący przedmiotem ekspozycji. 2. Wymagany okres gwarancji – 60 miesięcy 3. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia lub innych dokumentach dotyczących postępowania wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę – należy przyjąć, że Zamawiający podał taki opis w celu określenia minimalnych parametrów, jakim muszą odpowiadać produkty, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią one wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, a niewskazanie na konkretny wyrób danego producenta. 4. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dostarczył do siedziby Zamawiającego oferowany instrument do oceny jakościowej w warunkach sali koncertowej oraz sprawdzenia zgodności z opisem przedmiotu zamówienia. Wykonawca dostarczy instrument na własny koszt, najpóźniej do dnia upływu terminu składania ofert do godziny 14:00. Niedostarczenie ww. instrumentu będzie prowadziło do odrzucenia oferty. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej w zakresie przedstawienia przedmiotowego środka dowodowego w postaci modelu fizycznego. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: K.26.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück