See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van dranken en vernieuwen van tooginrichting in infrastructuur van het lokaal bestuur Nazareth-De Pinte (AG en Gemeente)
Beschreibung: Het lokaal bestuur Nazareth-De Pinte wenst vaste leveranciers aan te stellen voor het leveren van dranken. De opdracht omvat het leveren van dranken voor de culturele en sportinfrastructuur van het autonoom gemeentebedrijf (perceel 1), de administratieve infrastructuur (perceel 2) en het jeugdhuis van deelgemeente De Pinte (Perceel 3).
Interne Kennung: PPP03W-8758/5204/AANKOOP2025-030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Culturele en sportinfrastructuur
Beschreibung: Culturele en sportinfrastructuur
Interne Kennung: AANKOOP2025-030_1
Los: LOT-0002
Titel: Administratieve infrastructuur
Beschreibung: Administratieve infrastructuur
Interne Kennung: AANKOOP2025-030_2
Los: LOT-0003
Titel: Jeugdhuis De Pinte
Beschreibung: Jeugdhuis De Pinte
Interne Kennung: AANKOOP2025-030_3