2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Elbląg w ramach projektu pn. Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następującego zadania: nr zadania 15-02-1.1-01 „Przebudowa grobli i zastawek na terenie Leśnictwa Jagodno (Nadleśnictwo Elbląg oddz. 289-z-00 i 289-ax-00)” - podniesienie wysokości grobli (1-1,5m) oraz przebudowa zastawek. Założeniem zadania jest podniesienie lustra wody, umożliwienie regulacji poziomu wody oraz ustabilizowanie na żądanej wysokości. Zwiększenie powierzchni lustra wody do około 2,20 ha. Lokalizacja: leśnictwo Jagodno, adres leśny 15-02-1-01-289-z-00, 15-02-1-01-289-ax-00; gmina Elbląg, obręb ewidencyjny Jagodno, działka: 134.
Interne Kennung: S.270.2.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następującego zadania: nr zadania 15-02-1.1-01 „Przebudowa grobli i zastawek na terenie Leśnictwa Jagodno (Nadleśnictwo Elbląg oddz. 289-z-00 i 289-ax-00)” - podniesienie wysokości grobli (1-1,5m) oraz przebudowa zastawek. Założeniem zadania jest podniesienie lustra wody, umożliwienie regulacji poziomu wody oraz ustabilizowanie na żądanej wysokości. Zwiększenie powierzchni lustra wody do około 2,20 ha. Lokalizacja: leśnictwo Jagodno, adres leśny 15-02-1-01-289-z-00, 15-02-1-01-289-ax-00; gmina Elbląg, obręb ewidencyjny Jagodno, działka: 134. Przedmiot zamówienia należy wykonać w następujących terminach: Etap I – 90 dni od dnia zawarcia umowy; Etap II – 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy Etap III - od dnia rozpoczęcia robót budowlanych nieprzerwanie do momentu odbioru końcowego i uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie, nie dłużej jednak niż do 31 grudnia 2028 roku (wskazana data jest związana z upływem terminu rozliczenia umowy o dofinansowanie projektu).