2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla Powiatu Łowickiego, Gminy Łyszkowice, Miasta i Gminy Kiernozia oraz ich jednostek organizacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Powiat Łowicki Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: 1. Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu, 2. I Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu, 3. Zespołu Szkół Technicznych Nr 1 w Łowiczu, 4. Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 CKZ w Łowiczu, 5. Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Łowiczu, 6. Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Łowiczu, 7. Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu, 8. Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łowiczu, 9. Domu Pomocy Społecznej „Borówek”, 10. Muzeum w Łowiczu, 11. Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej w Łowiczu, 12. Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kiernozi, 13. Gminy Łyszkowice, 14. Szkoły Podstawowej w Kalenicach, 15. Szkoły Podstawowej w Łyszkowicach, 16. Szkoły Podstawowej w Stachlewie, 17. Szkoły Podstawowe w Seligowie, 18. Przedszkola w Łyszkowicach, 19. Miasta i Gminy Kiernozia, 20. Szkoły Podstawowej w Kiernozi, 21. Przedszkola Samorządowego w Kiernozi, 22. Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kiernozi. Członkowie ww. Grupy Zakupowej zawrą odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. Obowiązkiem wybranego Wykonawcy będzie reprezentowanie Członków Grupy Zakupowej przed właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego w sprawach związanych ze zgłoszeniem zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Do wykonania ww. wymienionych czynności Wykonawca otrzyma stosowne pełnomocnictwo. Szacunkowe zapotrzebowanie energii elektrycznej w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. wynosi 3 119 475 kWh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001