722146-2025 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – Modernizace pavilonu M – ostatní vybavení – sestavy nábytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace pavilonu M – ostatní vybavení – sestavy nábytku
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je kompletní dodávka a montáž nábytku pro pavilon M, včetně instalace, uvedení do provozu (pokud si konkrétní položka instalaci a uvedení do provozu vyžaduje) a předvedení funkčnosti v rozsahu dle přílohy č. 1 s názvem „Technický popis specifikace, vizualizace“ a přílohy č.2 s názvem Soupis dodávek, s cílem vybavení pracoviště zadavatele/kupujícího novým, nerepasovaným a nepoužitým nábytkem. Bližší specifikace je uvedena v rámci zadávací dokumentace.
Interne Kennung2025/3275/HL/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001