See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging naar aanleiding van de Europese aanbesteding voor Arbodiensten
Beschreibung: ZAAM wenst voor haar arbodiensten één nieuwe raamovereenkomst aan te gaan door middel van een Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging naar aanleiding van de Europese aanbesteding met referentienummer zaamARBO26. Hierbij is de ‘inschrijving met de Beste-PKV het uitgangspunt. Een inschrijving (offerte) die betrekking heeft op onderdelen van de gevraagde opdracht wordt niet in behandeling genomen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: zaamARBO26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1