2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infrastruktura techniczna w ramach projektu Tworzenie i rozwój e-usług publicznych w Ełku
Beschreibung: 1. W ramach zadania: Infrastruktura techniczna w ramach projektu Tworzenie i rozwój e-usług publicznych w Ełku wykonawca ma dostarczyć, zainstalować uruchomić i wdrożyć w infrastrukturze zamawiającego: - System bezpieczeństwa z analizą logów; - System bezpiecznej komunikacji elektronicznej; - Serwery sieciowe; - System storage; - System do wykonywania kopii zapasowej; - Przełączniki sieciowe; - drukarki kart; - urządzenia skanujące wielofunkcyjne. Uwaga: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do swz – szczegółowa specyfikacja techniczna. 2. Minimalny wymagany okres gwarancji: 24 pełnych miesięcy od daty odbioru końcowego.
Interne Kennung: O-ZP.271.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter, 32422000 Netzkomponenten, 32428000 Netzwerkaufrüstung
5. Los
Los: LOT-0001