2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kolejnic třída oceli R260 na období 2023 - 2025
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Rámcovou dohodu uzavře zadavatel s jedním dodavatelem. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené rámcové dohody (dále jen „dílčí zakázky“) jsou dodávky kolejnic tvarů kolejnic 49E1, 60E2 a R65 z oceli třídy R260 do organizačních složek zadavatele na území České republiky pro zabezpečení provozuschopnosti železniční dopravní cesty, pro opravu a údržbu tratí dle požadavků organizačních jednotek zadavatele, v případě potřeby i pro investiční akce zadavatele (dále jen „kolejnice R260“ nebo „materiál“). Kolejnice budou dodávány v obvykle vyráběných délkách pro bezstykovou kolej (minimálně 74 m) a na dále specifikované dodávky kolejnic v základních vyráběných délkách pro stykovanou kolej (20 m pro tvar R65 včetně zkrácenin a 25 m pro tvary 49E1, 60E2 a R65, včetně zkrácenin) včetně naložení, přejímky a dopravy na místo určení, pro zabezpečení materiálu dle požadavků pro zajištění nezbytných opravných prací a údržby železniční dopravní cesty
Vorherige Bekanntmachung: 412001-2023
Interne Kennung: 25075/2023-SŽ-GŘ-O8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34941200 Schienengleise
5. Los
Los: LOT-0001