2. Verfahren
Verfahren
Titel: TECHNICKO-EKONOMICKÁ STUDIE PRO REGIONÁLNÍ KOLEJOVÉ SYSTÉMY
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zpracování technicko-ekonomické studie pro regionální kolejové systémy a návrhu zejména bezpečnostních, technických, provozních a ekonomických parametrů rozvoje regionálních kolejových systémů, jehož cílem je dosažení vyššího využití regionálních železničních tratí k přepravě osob a věcí včetně zajištění regionálních přepravních vztahů, které jsou doposud obsluhovány jinými druhy dopravy. Podrobná specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky a konkrétní technické požadavky zadavatele na předmět této veřejné zakázky jsou uvedeny v návrhu smlouvy a její příloze č. 1 Zvláštní technické podmínky.
Interne Kennung: VZ-16-130/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311200 Beratung für Transportsysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71620000 Analysen, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung, 71311210 Beratung im Bereich Straßenbau
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb. vyhrazuje právo opakovaně prodloužit dílčí termíny uvedené v harmonogramu v čl. III. návrhu smlouvy, tzn. i konečný termín dokončení plnění, a to z důvodů objektivních okolností, které zadavatel a dodavatel nemohli předvídat (např. vyšší moc, technologické, legislativní, přírodní či společenské změny atd.), a dále z důvodu prokazatelného prodlení zadavatele, a to za podmínek uvedených v návrhu smlouvy.