72224-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Gebäudeinspektion – Technický dozor stavebníka a BOZP pro akci ČOV a kanalizace Habrůvka – Křtiny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnický dozor stavebníka a BOZP pro akci ČOV a kanalizace Habrůvka – Křtiny
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je výkon činnosti technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (dále jen „koordinátor BOZP“) při realizaci stavby s názvem „ČOV a kanalizace Habrůvka - Křtiny“ (dále jen „projekt“), přičemž předpokládaná doba poskytování služeb TDS a koordinátora BOZP je 720 dnů a předpokládaný termín zahájení projektu je první pololetí roku 2026. Předpokládané investiční náklady stavby činí 227 686 186,21 Kč bez DPH. Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován z dotačního programu NPŽP. Detailní vymezení předmětu veřejné zakázky je uvedeno v textu návrhu smlouvy, který je nedílnou součástí zadávací dokumentace jako její příloha.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungHabrůvka - Křtiny