See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg gminnych, wewnętrznych na terenie Gminy Bystrzyca Kłodzka w sezonie zimowym 2025 – 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: - usuwaniu z powierzchni dróg gromadzącego się w czasie opadów śniegu, jak również błota pośniegowego, tak aby była zapewniona możliwość przejazdu i przejścia po drogach; - posypywaniu powierzchni w przypadku wystąpienia gołoledzi lub śliskości na drogach gminnych w następujących miejscach: na łukach, zakrętach, skrzyżowaniach, stromych podjazdach; - utrzymaniu w pełnej gotowości sprzętu i pracowników niezbędnych do realizacji zadań związanych z zimowym utrzymaniem dróg.
Vorherige Bekanntmachung: 570050-2025
Interne Kennung: GKM.271.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg gminnych, wewnętrznych na terenie Gminy Bystrzyca Kłodzka w sezonie zimowym 2025 – 2026