72229-2026 - Ergebnis
Polen – Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis – Zarządzanie, prowadzenie i utrzymanie Kortów Tenisowych w Świdniku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZarządzanie, prowadzenie i utrzymanie Kortów Tenisowych w Świdniku
BeschreibungZarządca zobowiązuje się do zapewnienia prawidłowego, zgodnego z obowiązującym stanem prawnym i przeznaczeniem obiektu, funkcjonowania Kortów Tenisowych w Świdniku zlokalizowanego na działkach nr 148/3 i nr 148/4 położonych przy ul. Fabrycznej 5 w Świdniku. W ramach czynności zarządzania, prowadzenia i utrzymania Kortów Tenisowych Zarządca zobowiązuje się w szczególności do: 1. Bieżącego administrowania Kortami i ich eksploatacji zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, dokumentacją powykonawczą, kartami gwarancyjnymi, instrukcjami obsługi; 2. Wykonywania czynności i obowiązków przewidzianych w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane i przepisach wykonawczych związanych z zarządzaniem nieruchomościami; 3. Podejmowania wszelkich działań zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym uregulowanych zapisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy mających na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Kortów; 4. Podejmowania wszelkich działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia na terenie Kortów w związku z sytuacjami niemożliwymi do przewidzenia na dzień zawarcia niniejszej Umowy, spowodowanymi siłami wyższymi m.in. choroby zakaźne, epidemie, działania wojenne; 5. Pozyskiwania sponsorów i partnerów Kortów oraz prowadzenia działań promocyjnych w celu zwiększenia rozpoznawalności obiektu i budowania pozytywnego wizerunku Kortów; 6. Zapewnienia możliwości umieszczania reklam i informacji przez zainteresowane podmioty w zakresie prowadzonej przez nie działalności w wymiarze uzgodnionym pomiędzy stronami; 7. Zapewnienia możliwości korzystania zainteresowanym podmiotom z Kortów na zasadach komercyjnych (odpłatnie); 8. Zapewnienia możliwości przeprowadzenia rozgrywek sportowych, meczów tenisowych wg ustalonego harmonogramu; 9. Opracowywania i aktualizowania harmonogramu korzystania z obiektów znajdujących się na Kortach; 10. Eksponowania i egzekwowania przestrzegania zapisów Regulaminu korzystania z Kortów uchwalonego Uchwałą Rady Miasta Świdnik oraz regulaminów i instrukcji na poszczególne obiekty i urządzenia; 11. Zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji Kortów; 12. Prowadzenia i aktualizowania książek obiektów budowlanych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 418 z późn. zm.); 13. Zapewnienia przestrzegania instrukcji użytkowania przekazanych przez Generalnego Wykonawcę Robót; 14. Egzekwowania od podmiotów korzystających z Kortów naprawy szkód powstałych podczas ich użytkowania; 15. Wykonywania bieżących napraw i prac konserwacyjnych budynków, budowli i innych urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu o wartości nie przekraczającej 10 000,00 zł netto; 16. Zapewnienia kompleksowej dostawy mediów i zawarcie w tym zakresie właściwych umów, w tym na dostawę energii elektrycznej, wody i c.o.; 17. Zapewnienia niezbędnych usług do prawidłowego funkcjonowania Kortów i zawarcia w tym zakresie właściwych umów, m.in. na odprowadzanie ścieków, wywóz odpadów stałych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa z częstotliwością dostosowaną do potrzeb, dostawę internetu i inne; 18. Zawierania, wypowiadania oraz zmiany w imieniu i na rzecz Zamawiającego umów najmu dotyczących korzystania z Kortów zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, z obowiązkiem dołączania w nich zapisów dotyczących rodzaju naliczanych odsetek za nieterminowe opłaty; 19. Zawierania, wypowiadania oraz zmiany w imieniu i na rzecz Zamawiającego umów dotyczących wydzierżawiania powierzchni pod banery, automaty vendingowe, reklamy i inne świadczenia. Do obowiązków Zarządcy należy także wykonywanie innych obowiązków związanych z zarządzaniem obiektem, opisanych szczegółowo w umowie.
Interne KennungRIZP 271.29.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
LosLOT-0001