722297-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: „Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Zamówienie zostało podzielone na 8 części: Część 1-System ExacTrac 6.5 wraz z systemami współpracującymi. Część 2- Inkubator CO2, Wirówka z chłodzeniem Część 3- Czytnik Elisa Część 4- Autoklaw przelotowy Część 5- Laser holmowy Część 6- Sterylizator plazmowy Część 7- Urządzenie do fototerapii pozaustrojowej Część 8- Urządzenia rehabilitacyjne
Interne KennungCOZL/DZP/AS/3411/PN-159/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1-System ExacTrac 6.5 wraz z systemami współpracującymi.
Beschreibung„Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część 1- System ExacTrac 6.5 wraz z systemami współpracującymi.
Interne KennungCzęść 1-System ExacTrac 6.5 wraz z systemami współpracującymi.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2- Inkubator CO2, Wirówka z chłodzeniem
Beschreibung„Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 2- Inkubator CO2, Wirówka z chłodzeniem
Interne KennungCzęść 2- Inkubator CO2, Wirówka z chłodzeniem
LosLOT-0003
TitelCzęść 3- Czytnik Elisa
Beschreibung„Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część 3- Czytnik Elisa
Interne KennungCzęść 3- Czytnik Elisa
LosLOT-0004
TitelCzęść 4- Autoklaw przelotowy
Beschreibung„Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 4- Autoklaw przelotowy
Interne KennungCzęść 4- Autoklaw przelotowy
LosLOT-0005
TitelCzęść 5-Laser holmowy
Beschreibung„Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej pracującej w COZL”. Część 5- Laser holmowy
Interne KennungCzęść 5-Laser holmowy
LosLOT-0006
TitelCzęść 6- Sterylizator plazmowy
Beschreibung„Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część 6- Sterylizator plazmowy
Interne KennungCzęść 6- Sterylizator plazmowy
LosLOT-0007
TitelCzęść 7- Urządzenie do fototerapii pozaustrojowej
Beschreibung„Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część 7- Urządzenie do fototerapii pozaustrojowej
Interne KennungCzęść 7- Urządzenie do fototerapii pozaustrojowej
LosLOT-0008
TitelCzęść 8- Urządzenia rehabilitacyjne
Beschreibung„Usługa przeprowadzenia przeglądów okresowych, konserwacji, kontroli bezpieczeństwa elektrycznego oraz napraw w ramach pogwarancyjnej obsługi technicznej aparatury medycznej dla COZL”. Część 8- Urządzenia rehabilitacyjne
Interne KennungCzęść 8- Urządzenia rehabilitacyjne