2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRŮBĚŽNÉ DODÁVKY TRANSFÚZNÍCH PŘÍPRAVKŮ II
Beschreibung: Předmětem plnění VZ jsou průběžné dodávky transfuzních přípravků splňujících požadavky zejména dané zákonem č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou č. 143/2008 Sb., o stanovení bližších požadavků pro zajištění jakosti a bezpečnosti lidské krve a jejích složek, ve znění pozdějších předpisů, pro klinický provoz Fakultní nemocnice Bulovka.
Interne Kennung: Z004/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141510 Blutderivate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Trombocyty deleukotizované dodávky 2x týdně
Beschreibung: Předmětem plnění 3. části VZ jsou průběžné dodávky transfuzních přípravků - Trombocyty deleukotizované dodávky 2x týdně, splňujících požadavky zejména dané zákonem č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou č. 143/2008 Sb., o stanovení bližších požadavků pro zajištění jakosti a bezpečnosti lidské krve a jejích složek, ve znění pozdějších předpisů, pro klinický provoz Fakultní nemocnice Bulovka.
Interne Kennung: Z004/2024 část 3